کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی آسیاموتوپارتز به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت آسیاموتوپارتز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری کآسیاموتوپارتز و سایر خدمات ارائه شده توسط آسیاموتوپارتز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آسیاموتوپارتز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آسیاموتوپارتز از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آسیاموتوپارتز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و دستور العمل های اعلامی پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران میباشد.

حسب دستورالعمل پلیس فتا جهت مبارزه با پولشویی ( با استناد به ماده ۵۶ و ۵۹ آیین‌نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی به منظور احراز هویت ارباب رجوع باید اطلاعات هویتی وی دریافت و با مدارک معتبر تطبیق داده شود و در جهت  جلوگیری از استفاده کارت های مسروقه ، قبل از خرید کلیه مشخصات مربوط به خریداران محترم شامل کد ملی، کارت بانکی و شماره موبایل از سامانه دولت الکترونیک استعلام و احراز هویت میگردد و در صورت تایید مراجع ذیصلاح و یکسان بودن مالکیت موارد ذکر شده کالا ارسال خواهد شد و همچنین عودت وجه سفارشهای لغو شده فقط برای کاربرانی که احراز هویت آنها بدون مشکل بوده و حساب بانکی که خرید از آن انجام شده به نام کاربر بوده صورت خواهد پذیرفت. عدم احراز هویت در اصلاحیه قانون مبارزه با پولشویی جرم‌انگاری شده است، طبق ماده ۷ اصلاحیه قانون مبارزه با پولشویی اشخاص، نهادها و دستگاه‌های مشمول این قانون برحسب نوع فعالیت و ساختار سازمانی خود مکلف به احراز هویت و شناسایی مراجعان، مالکان واقعی و در صورت اقدام توسط نماینده یا وکیل، احراز سمت و هویت نماینده، وکیل و اصیل هستند. لطفا از ورود اطلاعات خلاف واقع خودداری نمایید.

متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آسیاموتوپارتز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آسیاموتوپارتز اقدام کند.
همچنین از آنجا که آسیاموتوپارتز یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

تذکر مهم :
حسب دستورالعمل پلیس فتا جهت مبارزه با پولشویی و جلوگیری از استفاده کارت های مسروقه ، قبل از خرید کلیه مشخصات مربوط به خریداران محترم شامل کد ملی، کارت بانکی و شماره موبایل از سامانه دولت استعلام و احراز هویت میگردد و در صورت تایید مراجه ذیصلاح و یکسان بودن مالکیت موارد ذکر شده کالا ارسال خواهد شد.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت و یا توسط آسیاموتوپارتز ، از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با آسیاموتوپارتز همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.
منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت آسیاموتوپارتز عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط آسیاموتوپارتز بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.
– فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.
– خریداران حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.
– ۱ روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در آسیاموتوپارتز است.
– منظور از ۱ روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار آسیاموتوپارتز توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.
– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و آسیاموتوپارتز تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف ۲۴ ساعت تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و آسیاموتوپارتز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.
– در صورتی‌که آسیاموتوپارتز تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه آسیاموتوپارتز است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

قیمتهای اعلام شده مقطوع نمیباشد و با توجه به شرایط نوسانات ارز ممکن است قیمت ها تغییر کند. برای اطلاع از قیمت نهایی پیش از سفارش از طریق سایت ، تماس تلفنی یا سایر روشهای دیگر که در سایت اعلام میشود استعلام قیمت شود و سفارش از طریق سایت به منزله پذیرش قیمت اعلام شده است.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آسیاموتوپارتز استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آسیاموتوپارتز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آسیاموتوپارتز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد آسیاموتوپارتز برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه آسیاموتوپارتز را در پروفایل خود لغو کنند.

باتوجه به تماس های مکرر بعضی از خریداران و عدم اطلاع و اگاهی از رویه های موجود تقاضا داریم فقط برای موارد اضطراری از تماس تلفنی استفاده فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه سوالات متداول پاسخ های سوالات خود را دریافت دارید .

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی کارشناسان این مجموعه از ارتباط برخط ( آنلاین) در صفحه اصلی سایت استفاده فرمایید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

آسیاموتوپارتز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آسیاموتوپارتز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آسیاموتوپارتز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید که این مهم با ارتباط به سامانه استعلام هویت بانکی و شخصی دولت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران فراهم گردیده است.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آسیاموتوپارتز، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آسیاموتوپارتز جزئی از اموال آسیاموتوپارتز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آسیاموتوپارتز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آسیاموتوپارتز محفوظ می‏‌دارد.
علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آسیاموتوپارتز و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آسیاموتوپارتز است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آسیاموتوپارتز و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آسیاموتوپارتز محفوظ است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. آسیاموتوپارتز به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت آسیاموتوپارتز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. آسیاموتوپارتز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در آسیاموتوپارتز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آسیاموتوپارتز محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۳ تا ۵ روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– آسیاموتوپارتز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای آسیاموتوپارتز محفوظ است.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت آسیاموتوپارتز، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای آسیاموتوپارتز محفوظ است. آسیاموتوپارتز در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی ۳ تا ۵ روز کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت آسیاموتوپارتز می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آسیاموتوپارتز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
– کاربری هر مشتری شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لذا خریداران محترم می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.
لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سواستفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.
– با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
– در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی آسیاموتوپارتز، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.
– لازم به ذکر است افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی کالا یا قیمت، روی کالای افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره کالاهای ارائه شده تحت عنوان شگفت‌انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی کالاها روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که آسیاموتوپارتز هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کالاهایی که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

آسیاموتوپارتز همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در حساب کاربری و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آسیاموتوپارتز تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، نسبت به جبران خسارت یا ارسال کالای جایگزین اقدام خواهد نمود .

از دریافت کالاهای آسیب‏‌ دیده ناشی از حمل و نقل خودداری فرمایید و دریافت کالا از حامل به منزله اخذ سلامت کالا محسوب میشود و هیچ مسولیتی در این زمینه متوجه شرکت آسیاموتوپارتز نیست .

در صورت بروز چنین اتفاقی ضمن خودداری از دریافت کالا مراتب را سریعا جهت پیگیری و ثبت در سامانه توسط تیکت اطلاع دهید تا کالای جایگزین برای شما ارسال گردد .

سیاست قیمت‌‏گذاری در آسیاموتوپارتز مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و ارائه با نازلترین قیمت قابل ارائه میباشد
قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در آسیاموتوپارتز قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

همچنین جهت رعایت حال و جلوگیری از تضییع حقوق خریداران محترم با فاصله مکانی دور و نزدیک ، از اضافه کردن هر مبلغی به عنوان هزینه ارسال که منجر به حمل رایگان کالا میباشد خودداری کرده ایم .

این مطلب برای عزیزانی که به صورت سبد خرید انجام میدهند و یا عزیزانی که تمایل به خرید تعداد دارند مقرون به صرفه تر خواهد بود . و هزینه های خرید بر اساس بعد مسافت و تعداد خرید به نفع خریدار خواهد بود.

ذکر این نکته را الزامی میدانیم که با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، آسیاموتوپارتز نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار ( که متاسفانه این روزها موارد بسیاری مشاهده میشود) و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، آسیاموتوپارتز موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است تمام قیمتهای نمایش داده شده بر روی سایت بدون اعمال مالیات ارزش افزوده میباشد.

هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نمایندگی

آسیاموتوپارتز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی آسیاموتوپارتز اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، آسیاموتوپارتز هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
آسیاموتوپارتز خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

‫0/5 ‫(0 نظر)